Informacja o pracy przedszkoli w nowym roku szkolnym w Wilanowie

Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że pomimo olbrzymich trudności w pozyskiwaniu kadry pedagogicznej, wszystkie publiczne przedszkola rozpoczną swoją pracę zgodnie z planem od 2 września 2019 r.
Przedszkole nr 424 im. Królowej Marysieńki przy ul. J.B. Flatta 7 wraz z Oddziałami Zamiejscowymi przy ul. Sarmackiej 4 czynne będzie w godz. 7:00 – 16:30. Pozostałe przedszkola publiczne będą otwarte w godz. 7:00-17:00.
Ponadto informujemy, że w Oddziałach Zamiejscowych Przedszkola nr 416 im UNICEF na Placu Vogla 62/16A z dniem 2 września br. zostanie uruchomiony oddział 4-latków. Oddziały dla 3-latków zostaną otwarte w późniejszym terminie w miarę pozyskiwania kadry pedagogicznej. Pracownicy placówki będą kontaktowali się z rodzicami dzieci w celu ustalenia szczegółów.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o wszelkich zmianach dotyczących spraw przedszkolnych w naszej dzielnicy.

Ważne informacje organizacyjne

PROSIMY O PRZYPROWADZANIE DZIECI DO GODZ. 9.00 ORAZ MOŻLIWIE JAK NAJWCZEŚNIEJSZE ODBIERANIE DZIECI.
PO GODZINIE 15.30 GRUPY BĘDĄ ŁĄCZONE.
DZIECI 3 LETNIE RODZICE SAMI PRZYPROWADZAJĄ DO SAL :
* SALA NR 1 BIEDRONKI
* SALA NR 2 PSZCZÓŁKI

Wyprawka do Przedszkola nr 427

1) Rzeczy, które pozostają w szatni:
* w worku zestaw ubranek na zmianę min. 3 zestawy oraz torebki foliowe na zmoczone rzeczy
* bezpieczne kapcie (np. zakryte, wkładane lub zapinane na rzepy, dobrze trzymające stopę, na gumowej podeszwie)

2) Rzeczy, które należy pozostawić w sali:
* strój na gimnastykę (podpisane spodenki i koszulka) - w podpisanym worku
* śpiworek do spania (mały) w torbie - podpisany
* teczka na prace plastyczne - podpisana
* chusteczki nawilżane
* chusteczki higieniczne (duża paczka ok. 100 szt)
* ręczniki papierowe w rolce

PROSIMY O PODPISANIE WSZYSTKICH RZECZY DZIECI W WIDOCZNY SPOSÓB.

Ogłoszenie o pracę

Dyrektor Przedszkola nr 427 "Kraina Radosci" zatrudni nauczycieli wychowania przedszkolnego.
CV proszę przesłać na adres mailowy p427@edu.um.warszawa.pl

Bezpieczne wakacje - spotkanie ze Strażą Miejską

24-07-2019
Wakacje to nie tylko czas błogiego wypoczynku, to jakże odpowiedni moment, aby przypominać dzieciom i nie tylko dzieciom o zasadach bezpieczeństwa. W piątek 19.07.2019 r. nasze prz (...)