Rekrutacja

Informacje dotyczące rekrutacji dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych  w roku szkolnym 2019/2020

Regulamin rekrutacji dzieci do Przedszkola nr_427 w Warszawie "Kraina Radości" na rok szkolny 2019_2020

Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Postępowanie uzupełniające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

godz. 16.00

Opublikowanie w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc.

godz. 20.00

Rejestracja w systemie wniosków o przyjęcie.

godz. 16.00

Złożenie w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

UWAGA

1.     Kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy złożyć w każdym przedszkolu  i szkole wskazanej na liście preferencji, w której wybrano oddziały integracyjne.

2.     Kopię decyzji dyrektora szkoły podstawowej
o odroczeniu obowiązku szkolnego, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata,  należy złożyć w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji na liście preferencji.

Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.

godz. 16.00

Złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka
w przedszkolu/szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Opublikowanie list dzieci przyjętych
i nieprzyjętych.

od 26 czerwca

Procedura odwoławcza.

30 sierpnia

Opublikowanie w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc.