Teatr Rodzica 3 czerwca 2019

Szanowni Państwo,
Zapraszamy Państwa do udziału w przedstawieniu przygotowywanym dla naszych milusińskich z okazji Dnia Dziecka.
Spektakl odbędzie się w dniu 03.06.2019 r. i będzie realizowany w konwencji podobnej do ubiegłorocznego występu Teatru Rodzica.
Zaprezentowane zostaną bajki w formie narracyjno- taneczno- aktorskiej/pantomima.
Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w spektaklu nauczycielkom poszczególnych grup.
Wstępnie przewidziane są 3 próby (16, 23 i 30 maja w godzinach 17.00 - 20.00).
Gorąco zachęcamy do udziału w tym radosnym i niezwykle miłym wydarzeniu.

Pozdrawiamy,
Nauczycielki Przedszkola nr 427 "Kraina Radości"

Plebiscyt Przedszkole na Medal oraz Nauczyciel na Medal

Drodzy Rodzice,
Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie naszego Przedszkola do udziału w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na najlepsze przedszkole.
Bardzo nam miło, że w ten sposób doceniliście Państwo naszą pracę.
Zachęcamy do głosowania w kategoriach: Przedszkole na Medal oraz Nauczyciel na Medal:

Przedszkole Roku 2019

Nauczyciel Przedszkola Roku 2019

Zgłaszanie nieobecności

Zgłaszanie nieobecności dzieci prosimy kierować:
• drogą mailową na adres p427.sekretariat@edu.um.warszawa.pl
W tytule proszę wpisać np. „Jan Kowalski gr. 1 Smerfy, nieobecny …….... (data) .........”
W treści można krótko przekazać kolejne informacje.
Nieobecność zgłaszacie Państwo pierwszego dnia nieobecności dziecka do godz. 9:15. Każdy kolejny dzień nie musi być zgłaszany, ponieważ odlicza się on automatycznie do odpisu za żywienie. Zgłoszenie nieobecności po godz. 9:15 nie będzie brane pod uwagę do odpisu za pierwszy dzień.

Spóźnienia prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie do godz. 9:00.

Szczególnie prosimy Państwa o informowanie nas o chorobach zakaźnych dzieci, zatruciach pokarmowych, pasożytach, infekcjach grypowych itp.

Oddziały zamiejscowe
Zgłaszanie nieobecności dzieci prosimy kierować:
• drogą mailową na adres p427.sekretariat@edu.um.warszawa.pl
W tytule proszę wpisać np. „Oddziały zamiejscowe Jan Kowalski gr. 9 Motylki, nieobecny …….... (data) .........”
W treści można krótko przekazać kolejne informacje.

Spóźnienia prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie do godz. 9:00.

Po odebraniu dziecka z przedszkola

Dziecko odebrane z przedszkola jest pod opieką rodziców/opiekunów.

Prosimy, aby dzieci nie spożywały posiłków w szatni lub w innych częściach przedszkola - jest to uwarunkowane zaleceniami sanepidu jak również bezpieczeństwem dzieci oraz dbałością o estetyczny wygląd przedszkola. Dzieci spożywają posiłki wyłącznie w salach dydaktycznych przy stolikach.

Toaleta przedszkolna jest dla rodziców i dzieci z naszego przedszkola. Prosimy jednak, aby nie była wykorzystywana podczas pobytu Państwa na miejskim placu zabaw.

Wdrażamy zasadę, aby dzieci wysypywały piasek z butów do kosza, a nie na podłogę. Prosimy Państwa o podtrzymywanie tego komunikatu dzieciom.