Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3 letnich

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3 letnich, nowo przyjętych do naszego przedszkola odbędą się w dniach 28, 29, 30 sierpnia 2019 roku w godzinach od 10.00 do 12.00, ul. Radosna 11.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECKO Z OPIEKUNEM.
PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ BUTY NA ZMIANĘ I DOBRY HUMOR  :)

Plebiscyt Przedszkole na Medal oraz Nauczyciel na Medal

Drodzy Rodzice,
Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie naszego Przedszkola do udziału w plebiscycie Przedszkole Roku 2019 oraz nauczycieli do plebiscytu Nauczyciel Przedszkola Roku 2019.
Bardzo nam miło, że  w ten sposób doceniliście Państwo naszą pracę. Dziękujemy za oddane głosy dzięki, którym Pani Martyna Lipińska z grupy Smerfy zajęła drugie miejsce w dzielnicach Wilanów/Ursynów. Pani Martyna otrzymała 210 głosów. Gratulujemy!

Wyniki plebiscytu Nauczyciel Przedszkola Roku 2019

Zgłaszanie nieobecności

Zgłaszanie nieobecności dzieci prosimy kierować:
• drogą mailową na adres p427.sekretariat@edu.um.warszawa.pl
W tytule proszę wpisać np. „Jan Kowalski gr. 1 Smerfy, nieobecny …….... (data) .........”
W treści można krótko przekazać kolejne informacje.
Nieobecność zgłaszacie Państwo pierwszego dnia nieobecności dziecka do godz. 9:15. Każdy kolejny dzień nie musi być zgłaszany, ponieważ odlicza się on automatycznie do odpisu za żywienie. Zgłoszenie nieobecności po godz. 9:15 nie będzie brane pod uwagę do odpisu za pierwszy dzień.

Spóźnienia prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie do godz. 9:00.

Szczególnie prosimy Państwa o informowanie nas o chorobach zakaźnych dzieci, zatruciach pokarmowych, pasożytach, infekcjach grypowych itp.

Oddziały zamiejscowe
Zgłaszanie nieobecności dzieci prosimy kierować:
• drogą mailową na adres p427.sekretariat@edu.um.warszawa.pl
W tytule proszę wpisać np. „Oddziały zamiejscowe Jan Kowalski gr. 9 Motylki, nieobecny …….... (data) .........”
W treści można krótko przekazać kolejne informacje.

Spóźnienia prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie do godz. 9:00.

Po odebraniu dziecka z przedszkola

Dziecko odebrane z przedszkola jest pod opieką rodziców/opiekunów.

Prosimy, aby dzieci nie spożywały posiłków w szatni lub w innych częściach przedszkola - jest to uwarunkowane zaleceniami sanepidu jak również bezpieczeństwem dzieci oraz dbałością o estetyczny wygląd przedszkola. Dzieci spożywają posiłki wyłącznie w salach dydaktycznych przy stolikach.

Toaleta przedszkolna jest dla rodziców i dzieci z naszego przedszkola. Prosimy jednak, aby nie była wykorzystywana podczas pobytu Państwa na miejskim placu zabaw.

Wdrażamy zasadę, aby dzieci wysypywały piasek z butów do kosza, a nie na podłogę. Prosimy Państwa o podtrzymywanie tego komunikatu dzieciom.